Okap Franke FBI 705 PLUS stal nierdzewna (305.0599.544)
Franke FBI 705 PLUS stal nierdzewna 2020 rokInca |
|
Zaawansowany okap kuchenny o nowoczesnym, wbudowanym designie. Model wyróżnia się przede wszystkim zwiększoną szerokością, która pozwala na pokrycie powierzchni ssącej jak największej przestrzeni nad płytą. System wentylacji wykorzystuje napęd o zwiększonej wydajności. Standardowy silnik ma moc 127 W, co pozwala ostrzom pompować z prędkością 580 m³/h. Okap Franke FBI 705 PLUS wyposażony jest w łatwy do wyjęcia filtr przeciwtłuszczowy, który składa się z dwóch sekcji.
Łapacz tłuszczu jest łatwy do czyszczenia. Panel sterowania reprezentowany jest przez mechaniczny suwak i przycisk. Mechanizm suwakowy umożliwia regulację wydajności wentylacji, a przycisk odpowiada za włączenie podświetlenia. W okapie zastosowano podświetlenie LED, składające się z dwóch żarówek o mocy 1 W. Aby system wentylacyjny jak najbardziej współgrał z wnętrzem, urządzenie otrzymało wbudowaną obudowę. Model można łatwo zamontować w wiszącej szafce, całkowicie wtapiając się w otaczającą atmosferę. Wentylację można wykorzystać do wywiewu lub recyrkulacji powietrza.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Kup Franke FBI 705 PLUS stal nierdzewna
Wszystkie ceny 7 →Franke 3050599544 Pudełko do odkurzacza FBI 705 PLUS stal nierdzewna | 1 825 zł |
Okap do zabudowy FRANKE Box FBI 705 PLUS stal szlachetna (305.0599.544) TE | 1 059 zł |
Okap do zabudowy FRANKE Box FBI 705 PLUS stal szlachetna (305.0599.544) te | 1 059 zł |
FRANKE studio 305.0599.544 Box FBI 705 PLUS Stal szlachetna Okap do wbudow | 1 059 zł |
Okap szafkowy FRANKE FBI 705 PLUS/2 305.0599.544 Indywidualne Wyceny! Spra | 1 059 zł |
FRANKE Okap podszafkowy 70cm FBI 705 PLUS stal 305.0599.544 (S) * - VOUCHE | 1 059 zł |
Okap szafkowy FRANKE FBI 705 PLUS/2 305.0599.544 Indywidualne Wyceny! Spra | 1 059 zł |