Okap VDB Smart Glass 60
Zdjęcia 9 |
VDB Smart Glass 60 2020 rok |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VDB 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VDB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VDB Smart Glass 60
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap VDB Smart Glass 60 Czarny | 619 zł |
VDB Smart Glass 60 Biały | 519 zł |
Okap VDB SMART GLASS 60 WH | 599 zł |
pokaż 16 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →