Okap VDB Plus 50
Zdjęcia 5 |
VDB Plus 50 2020 rok |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VDB 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VDB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VDB Plus 50
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap VDB Plus 50 Biały | 199 zł |
VDB Plus 50 Srebrny | 299 zł |
Okap VDB Plus 50 Inox | 369 zł |
pokaż 13 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →