Okap VDB Ambi 60
Zdjęcia 12 |
VDB Ambi 60 |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VDB 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VDB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VDB Ambi 60
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap VDB Ambi 60 Czarny | 429 zł |
VDB Ambi 60 Srebrny | 439 zł |
Okap VDB Ambi 60 Czarny | 429 zł |
Okap przyścienny VDB AMBI 60 BLACK | 449 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →