Okap VDB T-Line 60 czarny
Zdjęcia 3 |
VDB T-Line 60 czarny wydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VDB 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VDB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VDB T-Line 60 czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap VDB T-Line 60 Czarny | 1 149 zł |
Okap VDB T-Line 60 Czarny | 1 100 zł |
Okap VDB T-LINE 60 BLACK | 1 149 zł |
Okap VDB T-LINE 60 BLACK AUTORYZOWANYPARTNERVDB|DARMOWADOSTAWA|RATYRRSO0|I | 1 040 zł |
Okap przyścienny VDB T-LINE 60 BLACK AUTORYZOWANYPARTNERVDB|DARMOWADOSTAWA | 1 129 zł |
Okap kuchenny VDB T-Line 60 Black tel. 697 256 410 - zadzwoń, zapytaj, neg | 1 149 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →