Витяжка Elica Ikona Maxxi Pure BL MAT/F/120 чорний (PRF0171195)
Фото 6 |
Elica Ikona Maxxi Pure BL MAT/F/120 чорний 2021 рікпотужна нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Ikona Maxxi Pure BL MAT/F/120 чорний
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap ELICA IKONA MAXXI PURE BL MAT/F/120 | 6 999 zł |
**WYSYŁKA 24/48H** Okap wyspowy ELICA IKONA MAXXI PURE BL MAT/F/120 czarny | 6 999 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap wyspowy ELICA IKONA MAXXI PURE BL | 6 999 zł |
Okap podwieszany ELICA Ikona Maxxi Pure BL MAT/F/120 PRF0171195 - Użyj kod | 6 999 zł |
Okap Elica IKONA MAXXI PURE BL MAT/F/120 czarny PRF0171195 pochłaniacz | 6 999 zł |
Модификації Elica Ikona Maxxi Pure BL MAT/F/120
Ціни на Elica Ikona Maxxi Pure BL MAT/F/120 |
---|---|---|---|---|
Elica Ikona Maxxi Pure IX/F/120 нержавіюча сталь | від 6 999 zł | 6 пропозицій | ||
Elica Ikona Maxxi Pure BL MAT/F/120 чорний | від 6 999 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →