Ceny na okap Elica Stripe BL/A/90/LX czarny (PRF0100991B)
Zdjęcia 4 | od 1 728 do 1 999 zł Typ: tradycyjny (przyścienny); Wykonanie: skośny; Zasada działania: wyciąg / recyrkulacja; Moc (W): 265; Moc silnika (m³/h): 1200; Min. poziom hałasu (dB): 50; Maks. poziom hałasu (dB): 66; Liczba prędkości: 3; Możliwość założenia filtra węglowego; Sterowanie: panel dotykowy; Wyłącznik czasowy |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Elica Stripe 90 Design Wandesse schwarz 90 cm PRF0096963 Abzugshaube PRF01 | 1 728 zł |
ELICA Okap ELICA STRIPE BL/A/90 Czarne szkło | 1 849 zł |
Okap ELICA Stripe BL/A/90 Czarny | 1 849 zł |
Okap ELICA Stripe BL/A/90/LX | 1 999 zł |
Okap przyścienny ELICA STRIPE BL/A/90/LX czarne szkło (PRF0100991C) KODRAB | 1 999 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap przyścienny ELICA STRIPE BL/A/90 | 1 999 zł |
Okap ELICA Stripe BL/A/90/LX PRF0100991C - Użyj kodu EL10 - 10 rabatu! Gwa | 1 999 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap przyścienny ELICA STRIPE BL/A/90/ | 1 999 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!