Okap Elica Stripe Urban Cast Iron/A/90 czarny
Zdjęcia 6 |
Elica Stripe Urban Cast Iron/A/90 czarny czarny stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Stripe Urban Cast Iron/A/90 czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap Elica NAS RTV AGD Okap Elica STRIPE URBAN CAST IRON/A/90 90cm | 2 999 zł |
Okap ELICA Stripe Urban Cast IRON/A/90 | 2 999 zł |
Okap przyścienny ELICA STRIPE URBAN CAST IRON/A/90 kolor żeliwa (PRF014773 | 2 999 zł |
RABAT 10kod: ELI10 Okap przyścienny ELICA STRIPE URBAN CAST IRON/A/90 kol | 2 999 zł |
Okap ELICA Stripe Urban Cast Iron/A/90 PRF0147738 - Użyj kodu EL10 - 10 ra | 2 999 zł |
Okap Elica STRIPE URBAN CAST IRON/A/90 żeliwo PRF0147738 wyciąg | 2 999 zł |
Modyfikacje Elica Stripe Urban Cast Iron/A/90
Ceny na Elica Stripe Urban Cast Iron/A/90 |
---|---|---|---|---|
Elica Stripe Urban Cast Iron/A/90 czarny | od 2 999 zł | 7 oferty | ||
Elica Stripe Urban Zinc/A/90 stal nierdzewna | od 2 999 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →