Okap Teka DOS 90.2 VN beżowy
Teka DOS 90.2 VN beżowy beżowy grafit |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka DOS 90.2 VN beżowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap TEKA DOS 90.2 VN | 1 499 zł |
Okap kominowy TEKA DOS 90.2 VN 113010009 - Zadzwoń - (22) 877 77 77 Raty 0 | 1 499 zł |
Okap kominowy TEKA DOS 90.2 VN 113010009 - Zadzwoń - (22) 877 77 77 Raty 0 | 1 499 zł |
Modyfikacje Teka DOS 90.2 VN
Ceny na Teka DOS 90.2 VN |
---|---|---|---|---|
Teka DOS 90.2 VN beżowy | od 1 499 zł | 3 oferty | ||
Teka DOS 90.2 AT grafit | od 1 499 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →