Płyta grzewcza Teka GZC 64300 XBC BK czarny (112570167)
Zdjęcia 11 |
Teka GZC 64300 XBC BK czarny |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka GZC 64300 XBC BK czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEKA Płyta gazowa TEKA GZC 64300 XBC BK (E4) Czarne szkło | 1 749 zł |
Komfort Płyta gazowa Teka gzc 64300 xbc bk | 1 799 zł |
Płyta gazowa TEKA GZC 64300 XBC BK | 1 749 zł |
Płyta gazowa TEKA GZC 64300 XBC BK 112570167 | 1 749 zł |
Płyta gazowa TEKA GZC 64300 XBC BK 112570167 - Zadzwoń - (22) 877 77 77 Ra | 1 799 zł |
Płyta gazowa TEKA GZC 64300 XBC BK 112570167 - Zadzwoń - (22) 877 77 77 Ra | 1 799 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →