Płyta grzewcza Teka Total GBC 64-G1 GB czarny (112570208)
Zdjęcia 7 |
Teka Total GBC 64-G1 GB czarny |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka Total GBC 64-G1 GB czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Płyta gazowa GBC 64-G1 GBC BM E5 112570208 | 1 423 zł |
Płyta gazowa TEKA GBC 64-G1 GBC BM (E5) | 2 099 zł |
Płyta gazowa TEKA GBC 64-G1 GBC BM (E5) 112570208 | 2 099 zł |
Płyta gazowa 60cm TEKA Infinity G1 Italdesign Giugiaro - GBC 64-G1 GB | 2 099 zł |
Płyta gazowa TEKA GBC 64-G1 GBC BM 112570208 - Zadzwoń - (22) 877 77 77 Ra | 2 099 zł |
Płyta gazowa TEKA GBC 64-G1 GBC BM 112570208 - Zadzwoń - (22) 877 77 77 Ra | 2 099 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →