Płyta grzewcza Teka EX 70.1 5G stal nierdzewna
Teka EX 70.1 5G stal nierdzewna |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka EX 70.1 5G stal nierdzewna
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Płyta gazowa TEKA EX 70.1 5G AI AL DR CI NTB | 1 219 zł |
Teka EX 70.1 5G AI AL DR CI 68cm | 1 219 zł |
Płyta gazowa TEKA EX 70.1 5G AI AL DR CI NTB | 1 219 zł |
Płyta gazowa TEKA EX 70.1 5G AI AL DR CI NTB 112610037 | 1 219 zł |
Płyta gazowa TEKA 68cm 5 palników stal nierdzewna | 1 199 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →