Płyta grzewcza Teka GZC 75330 XBN ST szary (112570101)
Zdjęcia 11 |
Teka GZC 75330 XBN ST szary |
|
Duża płyta gazowa o zwiększonej mocy z szerokością korpusu powiększoną do 70 cm i pięcioma palnikami pracującymi jednocześnie. Jest pozycjonowany jako model z górnej półki cenowej próbki z 2023 roku. Dzięki zwiększonej szerokości urządzenie posiada zwiększoną pojemność, co jest wygodne przy korzystaniu z dużych naczyń lub dla rodzin powyżej 6 osób. Model ten posiada również specjalny dwurzędowy palnik WOK, który pozwala w pełni wykorzystać klasyczne dania kuchni azjatyckiej z kulistym dnem.
Blat posiada atrakcyjną, trwałą i łatwą w czyszczeniu powłokę szklano-ceramiczną. Płyta Teka GZC 75330 XBN ST jest wyposażona w pięć palników gazowych o różnych średnicach i pojemnościach. Trzy oddzielne sekcje żaroodpornych rusztów żeliwnych zapewniają niezawodne podparcie naczyń i wytrzymują działanie otwartego ognia. Sterowanie mocą palników odbywa się za pomocą niezawodnych zaworów mechanicznych, w pokrętłach których wbudowany jest elektryczny mechanizm zapłonowy, uruchamiany przez naciśnięcie. Wszystkie pięć palników gazowych jest wyposażonych w termoelektryczny system ochrony przed wyciekiem (kontrola gazu), który szybko odcina dopływ gazu w przypadku zaniku lub zgaśnięcia płomienia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Kup Teka GZC 75330 XBN ST szary
Płyta gazowa TEKA GZC 75330 XBN ST | 2 000 zł |
Płyta gazowa TEKA GZC 75330 XBN ST | 2 199 zł |
Płyta gazowa TEKA GZC 75330 XBN 112570060 tel. 697 256 410 - zadzwoń, zapy | 2 199 zł |
Modyfikacje Teka GZC 75330 XBN ST
Ceny na Teka GZC 75330 XBN ST |
---|---|---|---|---|
Teka GZC 75330 XBN WH biały | od 2 099 zł | 5 oferty | ||
Teka GZC 75330 XBN LB brązowy | od 1 987 zł | 3 oferty | ||
Teka GZC 75330 XBN ST szary | od 2 000 zł | 5 oferty |