Piekarnik Teka HRB 6300 AT
Zdjęcia 9 |
Teka HRB 6300 AT czarny kość słoniowa |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka HRB 6300 AT
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Piekarnik Teka hrb 6300 at | 2 699 zł |
Piekarnik TEKA HRB 6300 ATS Elektryczny Antracyt A | 2 299 zł |
Piekarnik TEKA HRB 6300 ATS Elektryczny Antracyt A | 2 349 zł |
Teka HRB 6300 AT Termoobieg Antracyt | 2 499 zł |
pokaż 13 ofert
Modyfikacje Teka HRB 6300 AT
Ceny na Teka HRB 6300 AT |
---|---|---|---|---|
Teka HRB 6300 AT | od 2 299 zł | 20 oferty | ||
Teka HRB 6300 VN | od 2 390 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →