Płyta grzewcza Teka EFX 60 4G AI AL CI DR stal nierdzewna
Teka EFX 60 4G AI AL CI DR stal nierdzewna |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka EFX 60 4G AI AL CI DR stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Płyta gazowa TEKA EFX 60 4G AI AL 40214302 | 979 zł |
TEKA Płyta gazowe EFX 60 4G AI AL 40214302 - Zadzwoń - (22) 877 77 77 Raty | 799 zł |
TEKA gazowa Płyta EFX 60 4G AI AL DR 40214301 - Zadzwoń - (22) 877 77 77 R | 899 zł |
TEKA gazowa Płyta EFX 60 4G AI AL DR 40214301 - Zadzwoń - (22) 877 77 77 R | 899 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →