Lodówka Electrolux ELT 9VE52 U0 stal nierdzewna (925 993 453)
Zdjęcia 8 |
Electrolux ELT 9VE52 U0 stal nierdzewna czarny stal nierdzewna |
|
Multizone z regulacją temperatury od 5°C do -3°C.
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux ELT 9VE52 U0 stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka ELECTROLUX ELT9VE52U0 Side by Side No frost 190cm Srebrna | 9 000 zł |
Electrolux Lodówka MultiSwitch 900 190 cm ELT9VE52U0 | 8 499 zł |
Lodówka ELECTROLUX ELT9VE52U0 Side by Side No frost 190cm Srebrna | 9 000 zł |
Lodówka ELECTROLUX ELT9VE52U0 Side by Side No frost 190cm Srebrna | 9 000 zł |
Modyfikacje Electrolux ELT 9VE52 U0
Ceny na Electrolux ELT 9VE52 U0 |
---|---|---|---|---|
Electrolux ELT 9VE52 M0 czarny | od 9 000 zł | 4 oferty | ||
Electrolux ELT 9VE52 U0 stal nierdzewna | od 8 499 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →