Pralka Electrolux PerfectCare 700 EW7TN3372SP biały (913 148 322)
Zdjęcia 6 |
Zamknij
Menu
Electrolux PerfectCare 700 EW7TN3372SP biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux PerfectCare 700 EW7TN3372SP biały
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ELECTROLUX Pralka ELECTROLUX EW7TN3372SP PerfectCare 700 BiałyNasza ładowana od góry pralka serii 700 z systemem SteamCare zmniejsza o jedną trzecią ilość zagnieceń na praniu. W ostatniej... więcejfazie programu wprowadza do bębna parę, dzięki czemu tkaniny są znacznie gładsze. A wszystko to bez wysokiej temperatury i wysiłku związanego z prasowaniem.Kor MediaMarkt.plZłóż skargę | 2 139 zł |
Electrolux Pralka SteamCare 700 7 kg EW7TN3372SPPralka ładowana od góry Perfect Care 700 z systemami Steam Care i Sensi Care, programem Antyalergicznym Oficjalny partner Electrolux Electrolux.plZłóż skargę | 2 147 zł |
Pralka ELECTROLUX EW7TN3372SP 7kg 1300 obrPralka ładowana od góry PerfectCare 700 z systemami SteamCare i SensiCare, programem Antyalergicznym Electro.plZłóż skargę | 2 154 zł |
Pralka ELECTROLUX EW7TN3372SP 7kg 1300 obrPralka ładowana od góry PerfectCare 700 z systemami SteamCare i SensiCare, programem Antyalergicznym Avans.plZłóż skargę | 2 154 zł |
Electrolux EW7TN3372SP 7kg 1300obr/minAutomatyka prania:tak;Auto OleOle.plZłóż skargę | 2 129 zł |
Pralka ELECTROLUX EW7TN3372SP 7kg 1300 obrPralka ładowana od góry PerfectCare 700 z systemami SteamCare i SensiCare, programem Antyalergicznym Mediaexpert.plZłóż skargę | 2 129 zł |
Electrolux EW7TN3372SP 7kg 1300obr/minAutomatyka prania:tak;Auto RTV Euro AGDZłóż skargę | 2 129 zł |
Seria Electrolux PerfectCare 700
od 2 898 zł
pranie 8 kg, suszenie 4 kg, wirowanie 1600 obr./min, klasa A, poziom hałasu 76 dB, klasa energetyczna: A, 14 programów, pranie parowe
od 4 799 zł
pojemność 8 kg, 1600 obr./min, D, 14 programów, szybkie, delikatne, higiena, sport, ubrania jeansowe, suszarka, pranie parowe
od 2 348 zł
pojemność: 8 kg, zużycie prądu A++, kondensacyjna z pompą ciepła, Oświetlenie wnętrza bębna, 16 programów, klasa suszenia B
od 2 399 zł
ładowanie od góry, pranie 6 kg, wirowanie 1300 obr./min, klasa B, poziom hałasu 79 dB, klasa C, klasa energetyczna: B, bez suszarki, pranie parowe
od 3 000 zł
pojemność 8 kg, 1400 obr./min, A+++, 14 programów, szybkie, higiena, sport, ubrania jeansowe, pranie parowe
od 2 290 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 75 dB, klasa energetyczna: A+++, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 3 599 zł
pojemność 8 kg, 1400 obr./min, B, 14 programów, szybkie, delikatne, higiena, sport, ubrania jeansowe, pranie parowe
od 2 786 zł
pranie 8 kg, suszenie 5 kg, wirowanie 1600 obr./min, klasa B, poziom hałasu 76 dB, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 14 programów, pranie parowe
od 3 099 zł
pranie 9 kg, suszenie 5 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 75 dB, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 14 programów, pranie parowe
od 2 129 zł
ładowanie od góry, pranie 7 kg, wirowanie 1300 obr./min, klasa B, poziom hałasu 79 dB, klasa C, klasa energetyczna: C, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 2 290 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 74 dB, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 3 298 zł
pranie 9 kg, suszenie 6 kg, wirowanie 1600 obr./min, klasa B, poziom hałasu 76 dB, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 14 programów
od 3 900 zł
pranie 10 kg, suszenie 6 kg, wirowanie 1600 obr./min, klasa B, poziom hałasu 76 dB, klasa energetyczna: A, 14 programów
od 3 199 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 75 dB, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki
od 2 500 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 75 dB, klasa energetyczna: C, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 848 zł
ładowanie od góry, pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: E, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 3 200 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 76 dB, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 2 792 zł
pranie 8 kg, suszenie 5 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 75 dB, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 14 programów, pranie parowe
od 2 038 zł
ładowanie od góry, pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 78 dB, klasa C, klasa energetyczna: C, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 3 399 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 75 dB, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 298 zł
ładowanie od góry, pranie 6.5 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, cicha, poziom hałasu 72 dB, klasa energetyczna: A+++, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki, napęd bezpośredni
od 2 038 zł
ładowanie od góry, pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 78 dB, klasa C, klasa energetyczna: C, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 2 316 zł
ładowanie od góry, pranie 7 kg, wirowanie 1300 obr./min, klasa B, poziom hałasu 79 dB, klasa energetyczna: C, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 848 zł
ładowanie od góry, pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: E, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 649 zł
ładowanie od góry, pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa C, poziom hałasu 80 dB, klasa energetyczna: D, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 700 zł
ładowanie od góry, pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa C, poziom hałasu 80 dB, klasa energetyczna: D, 16 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 999 zł
ładowanie od góry, pranie 6.5 kg, wirowanie 1300 obr./min, klasa B, cicha, poziom hałasu 72 dB, klasa A, klasa energetyczna: C, 14 programów, bez suszarki, napęd bezpośredni
od 1 949 zł
ładowanie od góry, pranie 6 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 79 dB, klasa C, klasa energetyczna: B, 14 programów, bez suszarki
od 1 594 zł
ładowanie od góry, pranie 6.5 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 78 dB, klasa C, klasa energetyczna: C, 14 programów, bez suszarki
od 1 898 zł
ładowanie od góry, pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: E, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki
od 1 862 zł
ładowanie od góry, pranie 6 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: D, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki
od 1 900 zł
ładowanie od góry, pranie 6 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: D, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki