Pralka Electrolux TimeCare 500 EW5TN1507FP biały (913 138 622)
Zdjęcia 6 |
Electrolux TimeCare 500 EW5TN1507FP biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux TimeCare 500 EW5TN1507FP biały
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Electrolux EW5TN1507FP pralka do prania górnego 7 kg 1000 obr/min biała | 2 034 zł |
Electrolux Pralka top 7 kg EW5TN1507FP HWELERG5TN1507F | 1 523 zł |
Electrolux Pralka top 7 kg EW5TN1507FP 106229 | 1 625 zł |
Pralka Wolnostojąca ELECTROLUX E EW5TN1507FP | 1 821 zł |
Pralka Electrolux EW5TN1507FP | 1 521 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →