Pralka Electrolux TimeCare 500 EW2TN5261FP biały
Zdjęcia 5 |
Electrolux TimeCare 500 EW2TN5261FP biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux TimeCare 500 EW2TN5261FP biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pralka ELECTROLUX EW2TN5261FP 6 kg 1200 obr | 1 329 zł |
Pralka Electrolux Ew2Tn5261Fp 6Kg 1200Obr Timecare | 1 949 zł |
Pralka ELECTROLUX EW2TN5261FP 6 kg 1200 obr | 1 329 zł |
Electrolux EW2TN5261FP 6kg 1200obr/min | 1 279 zł |
Electrolux EW2TN5261FP 6kg 1200obr/min | 1 347 zł |
Pralka ELECTROLUX EW2TN5261FP 6 kg 1200 obr 913138617 | 1 279 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →