Żelazko z generatorem pary Braun CareStyle 7 Pro IS 7286
Zdjęcia 18 |
Braun CareStyle 7 Pro IS 7286 |
|
Wyposażony w 4 tryby pracy.
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Braun CareStyle 7 Pro IS 7286
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CENTRUM PLANOWANE BRAUN IS7286BK 8/BAR 2/L | 1 815 zł |
BRAUN IS7286BK | 1 295 zł |
Generator pary BRAUN CareStyle 7 Pro IS 7286 BK | 1 799 zł |
Stacja Parowa Generator Żelazko Braun IS7286BK 2700W | 1 283 zł |
Generator pary BRAUN CareStyle 7 Pro IS 7286 BK IS7286BK | 1 799 zł |
Modyfikacje Braun CareStyle 7 Pro IS 7286
Ceny na Braun CareStyle 7 Pro IS 7286 |
---|---|---|---|---|
Braun CareStyle 7 Pro IS 7286 | od 1 283 zł | 7 oferty | ||
Braun CareStyle 7 Pro IS 7266 | od 990 zł | 4 oferty | ||
Braun CareStyle 7 Pro IS 7282 | od 1 499 zł | 5 oferty | ||
Braun CareStyle 7 Pro IS 7262 | od 969 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →