Żelazko Braun TexStyle 3 SI 3042
Zdjęcia 3 |
Braun TexStyle 3 SI 3042 |
|
Stosunkowo niedrogi model popularnej niemieckiej firmy Braun. Przede wszystkim urządzenie wyróżnia obecność ultranowoczesnej ceramicznej stopy FreeGlide 3D SuperCeramic. Jego kluczową cechą jest zaokrąglony zapiętek, który umożliwia swobodne poruszanie się systemu prasowania w dowolnym kierunku, 360˚. Taka podeszwa nie boi się żadnych guzików ani zapięć. A sama powierzchnia grzewcza pozostanie gładka przez cały okres użytkowania urządzenia.
Między innymi Braun TexStyle 3 SI 3042 sprawdził się doskonale w prasowaniu parowym. Dopływ pary pozwala na płynne wypoziomowanie nawet przesuszonych przedmiotów. Wbudowany bojler dostarcza do 160 g/min w trybie silnego uderzenia pary, a ciągły dopływ pary można regulować w zakresie 0-50 g/min. Delikatna ceramika i intensywne parowanie pozwalają zadbać o swoją garderobę na profesjonalnym poziomie. Aby Twoje żelazko było wyjątkowo trwałe, system prasowania jest wyposażony w ochronę przed osadzaniem się kamienia. Ochronę przed osadzaniem kamienia zapewnia system samooczyszczania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Kup Braun TexStyle 3 SI 3042
Wszystkie ceny 6 →Braun SI 3042 VI żelazko parowe aluminium fioletowe | 169 zł |
BRAUN Żelazko BRAUN TexStyle 3 SI3042VI Biało-fioletowy | 160 zł |
Żelazko parowe BRAUN TexStyle 3 SI 3042 VI | 169 zł |
Żelazko parowe Braun TexStyle 3 SI 3042 VIolet SI3042VI | 169 zł |
Braun - Żelazko 2350W SI3042VI | 180 zł |
Braun - Żelazko 2350W SI3042VI | 180 zł |