Żelazko z generatorem pary Braun CareStyle Compact IS 2143
Zdjęcia 8 |
Braun CareStyle Compact IS 2143 |
|
Kompaktowy rozmiar i wysoka wydajność. Technologia iCare - automatycznie dobiera optymalną temperaturę prasowania.
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Braun CareStyle Compact IS 2143
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Braun IS2143BL CareStyle Compact Żelazkoa z Generatorem Pary 2400 W Niebie | 649 zł |
BRAUN Generator pary BRAUN IS2143BL CareStyle Compact Biało-niebieski | 649 zł |
Braun CareStyle Compact IS 2143 BL EloxalPlus | 649 zł |
Braun CareStyle Compact IS 2143 BL EloxalPlus | 649 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →