Żelazko Braun TexStyle 7 Pro SI 7042 (SI7042GR)
Zdjęcia 8 |
Braun TexStyle 7 Pro SI 7042 |
|
Zaawansowane technologicznie domowe żelazko elektryczne z serii TexStyle 7 Pro z zaawansowaną lekką ceramiczną stopą i mocną parą. Przeznaczony do użytku domowego, pozycjonowany jako urządzenie ze średniej półki cenowej, wyróżnia się wysoką jakością użytych materiałów oraz starannym montażem. Model ten posiada ulepszoną powierzchnię roboczą, której głównymi cechami są specjalna powłoka Eloxal oraz specjalna konstrukcja tylnej części stopy BackGlide.
Twarda i odporna na ścieranie pokrycie Eloxal, nawet przy niewielkiej grubości, ma wysoką wytrzymałość mechaniczną, nie rysuje się i ma właściwości nieprzywierające. Istotą funkcji BackGlide jest to, że tył stopy żelazka Braun SI 7042 jest lekko uniesiony, co pozwala na płynny ruch do tyłu bez powstawania zagnieceń. Wysoka moc grzewcza (2400 W) i duża liczba otworów wylotowych pary w połączeniu z dobrą wydajnością pary (50 g/min w trybie ciągłym, wyrzut pary 220 g/min) pozwalają szybko i skutecznie wygładzić prawie każdą tkaninę, w tym gęstą i mocne zmięte naturalne. Dodatkowo żelazko z powodzeniem może pracować w trybie parowania pionowego. Przewidziana jest funkcja odkamieniania, istnieje blokada kapania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Kup Braun TexStyle 7 Pro SI 7042
Braun SI7042GR TexStyle 7 Pro wielofunkcyjne żelazko parowe 300 ml 2400 W | 292 zł |
Żelazko parowe BRAUN TexStyle 7 Pro SI 7042 GR | 312 zł |
Żelazko parowe Braun TexStyle 7 SI7042GR 2400W | 299 zł |
Szybki i skuteczny asystent
Przedstawiciel serii TexStyle 7 Pro należy do zaawansowanych rozwiązań w linii renomowanego niemieckiego producenta Brauna, jeśli wykluczymy modele z generatorem pary.
Braun TexStyle 7 Pro SI 7042 szybko się nagrzewa (moc 2400 W), działa w prasowaniu na sucho, w trybie parowania w pionie i poziomie. Standardową wydajność pary do 50 gramów na minutę uzupełnia uderzenie pary 220 g/min. Powinno to wystarczyć, aby wygładzić różne grube i szorstkie tkaniny. Zbiornik na płyn ma pojemność 300 ml, co jest normą w przypadku żelazek domowych.
Opatentowany kształt stopy
Model wyposażono w autorską podeszwę Eloxal 3D BackGlide. Posiada powłokę ceramiczną, dla której oprócz doskonałego poślizgu deklarowana jest solidna wytrzymałość, ochrona przed zużyciem i wysokie właściwości nieprzywierające.
Na uwagę zasługuje również oryginalny zaokrąglony tył stopy, przypominający nieco snowboard. Uważa się, że dzięki takiemu formatowi Braun TexStyle 7 Pro SI 7042 będzie w stanie z łatwością „pokonywać różne przeszkody”, w tym guziki, kieszenie, zamki błyskawiczne i inne trudne do wyprasowania miejsca. Dodatkowymi cechami stopy są liczne otwory (w tym bezpośrednio na nosie) do wylotu pary.
Prosta obsługa i konserwacja
Aby wybrać temperaturę roboczą żelazka, dostępny jest znany regulator obrotowy. Spośród funkcji dodatkowych wyróżnia się zapobieganie kapaniu i zapobieganie osadzaniu się kamienia. Pierwsza ochroni przedmioty w jasnych kolorach przed pojawieniem się rozprysków wody, a druga uprości procedurę pielęgnacji: waga jest usuwana z systemu poprzez uruchomienie specjalnego programu samooczyszczania. Ponadto istnieje również pręt zapobiegający osadzaniu się kamienia, który przyciąga do siebie osady i można go łatwo usunąć w celu spłukania.
Wady modelu obejmują brak automatycznego wyłączania, a według nowoczesnych standardów jest on uważany za obowiązkową funkcję ochronną. Jeśli to nie jest dla Ciebie krytyczne, to Braun TexStyle 7 Pro SI 7042 to dobre żelazko od zaufanej marki z całkiem odpowiednią ceną.