Żelazko Braun TexStyle 7 Pro SI 7181
Zdjęcia 7 |
Braun TexStyle 7 Pro SI 7181 |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Braun TexStyle 7 Pro SI 7181
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Braun SI 7181 VI TexStyle 7 Pro 0127403110 fioletowy 12770008-SI7181VI | 443 zł |
Żelazko BRAUN TexStyle 7 Pro SI7181VI | 400 zł |
Braun Si7181vi 3100w Steam Iron Purpurowy | 404 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →