Żelazko Braun FreeStyle 3 FI 3194 (0127408005)
Zdjęcia 5 |
Braun FreeStyle 3 FI 3194 |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Braun FreeStyle 3 FI 3194
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Żelażko brązowy Freestyle 3 FI3194BK | 336 zł |
Żelazko BRAUN FreeStyle 3 FI3194BK | 240 zł |
Żelazko BRAUN FreeStyle 3 FI3194BK | 240 zł |
Modyfikacje Braun FreeStyle 3 FI 3194
Ceny na Braun FreeStyle 3 FI 3194 |
---|---|---|---|---|
Braun FreeStyle 3 FI 3194 | od 240 zł | 4 oferty | ||
Braun FreeStyle 3 FI 3124 | od 258 zł | 1 oferta | ||
Braun FreeStyle 3 FI 3144 | od 176 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →