Праска Braun FreeStyle 3 FI 3144 (FI3144BL)
Фото 4 |
Braun FreeStyle 3 FI 3144 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Braun FreeStyle 3 FI 3144
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Braun FreeStyle 3 FI3144BL Żelazko parowe FreeGlide 3D Stopa SuperCeramic | 179 zł |
Żelazko parowe Braun FreeStyle 3 FI 3144 Niebieskie | 219 zł |
Żelazko parowe Braun FreeStyle 3 FI3144BL Ceramiczne 2400W FreeStyle 3 | 179 zł |
Żelazko parowe Braun FreeStyle 3 FI 3144 2400W Stopa ceramiczna Niebieskie | 176 zł |
Модификації Braun FreeStyle 3 FI 3144
Ціни на Braun FreeStyle 3 FI 3144 |
---|---|---|---|---|
Braun FreeStyle 3 FI 3144 | від 176 zł | 4 пропозиції | ||
Braun FreeStyle 3 FI 3124 | від 258 zł | 1 пропозиція | ||
Braun FreeStyle 3 FI 3194 | від 240 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →