Праска Russell Hobbs One Temperature 25090-56
Фото 6 |
Russell Hobbs One Temperature 25090-56 |
|
Насамперед у цього праски дуже довгий за сучасними мірками шнур — цілих 3 м, завдяки чому моделлю досить зручно користуватися, оскільки можна зовсім не хвилюватися про віддаленості від розетки. Ще цю модель відрізняє незвичайний дизайн, що трохи нагадує боліди формули один. Поєднання хорошого запасу по потужності (2600 Вт) і прогресивного турмалинового покриття підошви полегшує ковзання на будь-яких видах тканин.
У даній моделі досить складна електронна начинка, контролює ступінь нагріву в автоматичному режимі. Тому оператору немає сенсу виставляти для кожного виду білизни новий режим або ворожити про склад тканини — автоматика сама вибирає потрібну інтенсивність нагріву підошви. Зі звичного функціоналу має сенс звернути увагу на можливість вертикального відпарювання, наявність режиму з постійною подачею пара і функції парового удару. Також присутні автовимкнення, протикрапельна система самоочищення від накипу. Запас води — 350 мл, при цьому її витрати в штатному режимі постійної подачі пари становить 50 г/хв і 210 г/хв — при включенні парового удару.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Купити Russell Hobbs One Temperature 25090-56
Russell Hobbs 25090 żelazko o temperaturze 4008496972005 | 261 zł |
Żelazko Russell Hobbs One Temperature 25090-56 | 209 zł |
Żelazko Russell Hobbs 25090-56 Powerstream 2600W | 218 zł |
Russell Hobbs One Temp 25090-56 Steam Iron Czerwony 23671046002 | 271 zł |
Russell Hobbs Żelazko Parowe 2600W Jedna temperatura do wszystkich tkanin | 209 zł |
Одна температура
Як це зрозуміли і з назви, модель відрізняється відсутністю будь-яких температурних параметрів. Тобто тут передбачений лише один режим, який підходить для всіх видів тканин, що піддаються прасування. І це дійсно працює: і джинси, і шовкова блуза, і льон чудово прасуються, зберігаючи свій первозданний вид. В результаті вам не треба підбирати налаштування типу тканини та вручну встановлювати необхідний режим, а речі не псуються, якщо ви забули поміняти налаштування.
Крім того, завдяки потужності 2600 Вт пристрій дуже швидко нагрівається і довго зберігає температуру, а підошва з металу з додаванням турмаліну відмінно ковзає і рівномірно прогрівається. Щоб захистити праску від поломок, передбачена система захист від накипу та функція самоочищення.
Відпарювання
Прилад можна використовувати як для сухого прасування, так і з застосуванням пари — для пом'якшення і розгладження пересушених речей або одягу з товстих тканин. Резервуар вміщує 350 мл, тож немає потреби постійно доливати воду при тривалій роботі. Пар подається з потужністю 50 г/хв або 210 г/хв при включенні парового удару. Додатково можна скористатися розбризкувачем. А протикраплинна система дозволяє уникнути протікання, щоб речі завжди залишалися сухими. Не забув виробник і про функцію вертикального відпарювання, з допомогою якої можна швидко освіжити костюми, що висять на вішалці.
Дизайн
Крім високої якості, виробник подбав і про зовнішній вигляд пристрою. Праска виглядає стильно і привабливо, і хоч форма у неї класична, деталі видають представника вищої ліги. В кольоровому плані виробник обрав поєднання червоного, чорного і сталевого.
Але пристрій не тільки красиво виглядає, але ще й зручний у використанні. Насамперед, один температурний режим дозволив позбутися коліщати-регулятора і залишити лише кілька кнопок. Про готовність пристрою до роботи сигналізує індикатор, а шнур живлення має довжину цілих 3 метри, тому ви не будете прив'язані до розетки. Крім того, є функція автовідключення: якщо праска буде нерухома в горизонтальному положенню приблизно 30 секунд або у вертикальному положенні — протягом 8 хвилин, пристрій вимкнеться автоматично. Але перед цим він подасть 6 звукових сигналів, а індикатор буде постійно блимати, привертаючи увагу користувача.