Праска Beko SIM5124E
Фото 4 |
Beko SIM5124E |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beko SIM5124E
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Żelazko parowe Beko SIM5124E 8912783200 | 199 zł |
Beko SIM5124E AGDM-ZEL-BEK-005 | 219 zł |
Żelazko Beko ZELAZKO BEKO SIM5124E | 198 zł |
Żelazko BEKO Futurelron SIM5124E 8912783200 | 200 zł |
Żelazko parowe Beko Sim 5124E 2400W Softglide | 199 zł |
Żelazko parowe Beko SIM5124E 2400W | 199 zł |
Модификації Beko SIM5124E
Ціни на Beko SIM5124E |
---|---|---|---|---|
Beko SIM5124M | від 220 zł | 3 пропозиції | ||
Beko SIM5124E | від 198 zł | 7 пропозицій | ||
Beko SIM5124A | від 199 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →