Żelazko Beko SIM5124E
Zdjęcia 4 |
Beko SIM5124E czarny turkusowy |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beko.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beko SIM5124E
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Żelazko parowe Beko SIM5124E 8912783200 | 199 zł |
Beko SIM5124E AGDM-ZEL-BEK-005 | 219 zł |
Żelazko Beko ZELAZKO BEKO SIM5124E | 198 zł |
Żelazko parowe Beko Sim 5124E 2400W Softglide | 199 zł |
Żelazko parowe Beko SIM5124E 2400W | 199 zł |
Żelazko parowe Beko Sim 5124E 2400W Softglide | 190 zł |
Modyfikacje Beko SIM5124E
Ceny na Beko SIM5124E |
---|---|---|---|---|
Beko SIM5124A | od 199 zł | 2 oferty | ||
Beko SIM5124E | od 190 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →