Żelazko Braun FreeStyle 3 FI 3144 (FI3144BL)
Zdjęcia 4 |
Braun FreeStyle 3 FI 3144 |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Braun FreeStyle 3 FI 3144
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Braun FreeStyle 3 FI3144BL Żelazko parowe FreeGlide 3D Stopa SuperCeramic | 179 zł |
Żelazko parowe Braun FreeStyle 3 FI 3144 Niebieskie | 219 zł |
Żelazko parowe Braun FreeStyle 3 FI 3144 2400W Stopa ceramiczna Niebieskie | 176 zł |
Modyfikacje Braun FreeStyle 3 FI 3144
Ceny na Braun FreeStyle 3 FI 3144 |
---|---|---|---|---|
Braun FreeStyle 3 FI 3194 | od 240 zł | 4 oferty | ||
Braun FreeStyle 3 FI 3124 | od 260 zł | 1 oferta | ||
Braun FreeStyle 3 FI 3144 | od 176 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →