Żelazko Braun TexStyle 9 SI 9281
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Braun TexStyle 9 SI 9281 |
|
Głównym zadaniem żelazka domowego Braun jest sprawienie, aby proces prasowania był szybszy, wydajniejszy i wygodniejszy. I mu się to udaje. Model może pochwalić się dużą mocą 3100 W, dzięki czemu działa szybko i bez problemu radzi sobie nawet z najbardziej skomplikowanymi zadaniami i „kapryśnymi” materiałami. Pomaga w tym stopa zewnętrzna FreeGlide 3D EloxalPlus, która dzięki zaokrąglonym krawędziom bez wysiłku przesuwa się po tkaninie, nawet do tyłu.
Również taka stopa umiejętnie omija wszelkie przeszkody, takie jak guziki, zamki, zamki itp. Na szczególną uwagę zasługuje autorska technologia iCare, czyli automatyczna kontrola temperatury. Dokładniej mówiąc, Braun TexStyle 9 SI 9281 działa w tej samej optymalnej temperaturze, która jest bezpieczna dla lekkich i delikatnych tkanin oraz cięższych tkanin. Dzięki temu żelazko pozbawione jest jakichkolwiek regulatorów, nie trzeba wybierać ustawień, a ubrania nie zepsują się pod wpływem złej temperatury.
Braun TexStyle 9 SI 9281 może prasować parą: jest podawany na całą powierzchnię stopy, nie tracąc ani jednego obszaru. Do wyboru jest kilka trybów pracy: stały dopływ pary lub wyrzut pary o mocy 230 g/min, w tym zaparowanie pionowe. System Anti-Drip zadba o to, aby na przedmiotach nie pozostały smugi, zacieki czy plamy, a pojemny zbiornik o pojemności 330 ml eliminuje konieczność ciągłego dolewania wody. Miłym bonusem jest możliwość użycia w zestawie wody z kranu oraz plastikowego kubka, którym wygodniej jest napełnić zbiornik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Kup Braun TexStyle 9 SI 9281
Wszystkie ceny 7 →Braun SI9281BK TexStyle 9 Żelazko Parowe 3100 W 1 L Czarny/Czerwony | 399 zł |
BRAUN Żelazko BRAUN TexStyle 9 SI 9281 BK Czarno-czerwony | 449 zł |
BRAUN TexStyle 9 SI 9281BK | 398 zł |
Żelazko BRAUN TexStyle 9 SI9281BK | 449 zł |
Żelazko parowe Braun TexStyle 9 SI9281BK | 398 zł |
Jedno ustawienie temperatury dla maksymalnej wygody
Żelazko znanego niemieckiego producenta Braun to zaawansowany model najwyższej klasy. Ma wysoką cenę, ale zapewnia doskonałą moc i skuteczne rozwiązanie szerokiego zakresu zadań. Wyposażone w kilka autorskich technologii, żelazko to znacznie upraszcza proces prasowania. Jedną z kluczowych technologii jest iCare, która zapewnia jedną optymalną temperaturę bez niepotrzebnego przełączania i czekania, dzięki czemu jest bezpieczna dla każdego rodzaju materiałów – od najdelikatniejszych po najgęstsze. Jest to szczególnie przydatne dla użytkowników, którzy nie znają różnych rodzajów tkanin i obawiają się uszkodzenia odzieży.
Kolejną autorską technologią jest powłoka stopy zewnętrznej FreeGlide 3D EloxalPlus. Dzięki zaokrąglonemu tyłowi i gładkiej powierzchni stopa łatwo ślizga się po materiale w dowolnym kierunku, unikając powstawania nowych zmarszczek. Imponująca jest także liczba otworów parowych – znajdują się one po bokach, z tyłu i na wylewce. Dzięki temu para rozprowadza się równomiernie po powierzchni, a ostry nosek żelazka doskonale radzi sobie z prasowaniem mankietów, kołnierzyków, okolic guzików, kieszeni i innych trudno dostępnych miejsc.
Intensywne dostarczanie pary
Braun TexStyle 9 SI 9281 nadaje się zarówno do prasowania na sucho, jak i na parze. Gotowanie na parze jest szczególnie skuteczne podczas pracy z delikatnymi materiałami i skomplikowanymi fałdami. Żelazko posiada moc 3100 W, co zapewnia szybkie nagrzewanie i wysoką wydajność pary. Prędkość ciągłego dostarczania pary wynosi 50 g/min, a uderzenie pary wynosi 230 g/min. W przeciwieństwie do pojedynczego ustawienia temperatury, istnieją ustawienia intensywności pary, które można ręcznie regulować w zależności od rodzaju materiału i stopnia zagnieceń. Silne uderzenie pary przydaje się także przy parowaniu pionowym, np. odświeżaniu i dezynfekcji zasłon, tapicerki oraz prasowaniu ubrań wiszących na wieszakach. System zapobiegający kapaniu zapobiega wyciekaniu wody, nawet jeśli żelazko nie jest wystarczająco nagrzane, a pojemny zbiornik o pojemności 330 ml zapewnia długie prasowanie bez ciągłego uzupełniania wody.
Dodatkowo model ten posiada wygodne funkcje takie jak funkcja automatycznego odkamieniania wydłużająca żywotność żelazka oraz możliwość korzystania ze zwykłej wody z kranu. Przewód o długości 2,5 metra poprawia mobilność żelazka, a funkcja automatycznego wyłączania po 8 minutach w pozycji pionowej i 1 minucie na podeszwie zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.