Żelazko Braun TexStyle 1 SI 1009
Zdjęcia 5 |
Braun TexStyle 1 SI 1009 czerwony pomarańczowy |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Braun TexStyle 1 SI 1009
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Braun TexStyle 1 SI 1009 Steam Iron Non-stick soleplate 1900 W pomarańczow | 174 zł |
Żelazko parowe Braun TexStyle 1 SI 1009 OR | 129 zł |
BRAUN ZELAZKO SI1009.OR | 119 zł |
Żelazko parowe Braun Si 1009 Or 1900W 220Ml | 129 zł |
Żelazko parowe Braun Si 1009 Or 1900W 220Ml | 119 zł |
Modyfikacje Braun TexStyle 1 SI 1009
Ceny na Braun TexStyle 1 SI 1009 |
---|---|---|---|---|
Braun TexStyle 1 SI 1019 | od 149 zł | 1 oferta | ||
Braun TexStyle 1 SI 1009 | od 119 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →