Żelazko Sencor SSI 2800BL
Zdjęcia 13 |
Sencor SSI 2800BL |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SSI 2800BL
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Żelazko parowe 2000W Niebieski SSI 2800BL | 106 zł |
Żelazko SENCOR SSI 2800BL | 89 zł |
Żelazko SENCOR SSI 2800BL | 90 zł |
Sencor SSI 2800BL Ceramic 80g/min | 90 zł |
Sencor SSI 2800BL Żelazko parowe | 80 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →