Żelazko Sencor SSI 7710BL
Zdjęcia 9 |
Sencor SSI 7710BL |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SSI 7710BL
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Żelazko parowe 2400W Niebieski SSI 7710BL | 130 zł |
SENCOR SSI 7710BL 8590669213283 | 130 zł |
Żelazko SENCOR SSI 7710BL | 108 zł |
Żelazko SENCOR SSI 7710BL | 130 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości żelazka Sencor SSI 7710BL:
- Waga - 1,1 kg
- Długość przewodu zasilającego - 300 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →