Żelazko Sencor SSI 8440GR
Zdjęcia 9 |
Sencor SSI 8440GR fioletowy zielony |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SSI 8440GR
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sencor Żelazko parowe Sencor SSI 8440GR | 163 zł |
Sencor SSI 8440GR żelazko 605056 | 119 zł |
Żelazko SENCOR SSI 8440GR | Bezpłatny transport | 120 zł |
Sencor SSI 8440GR Żelazko parowe | 120 zł |
Modyfikacje Sencor SSI 8440GR
Ceny na Sencor SSI 8440GR |
---|---|---|---|---|
Sencor SSI 8441VT | od 119 zł | 9 oferty | ||
Sencor SSI 8440GR | od 119 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →