Żelazko Sencor SSI 5800VT
Zdjęcia 12 |
Sencor SSI 5800VT |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SSI 5800VT
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Żelazko parowe 2400W fioletowe SSI 5800VT | 139 zł |
SENCOR SSI 5800VT 8590669309733 | 140 zł |
Żelazko SENCOR SSI 5800VT | 140 zł |
Żelazko Sencor SSI 5800VT | 139 zł |
Żelazko SENCOR SSI 5800VT | 140 zł |
Sencor SSI 5800VT Żelazko parowe | 120 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →