Żelazko Gorenje SIH 2200RBC
Zdjęcia 4 |
Gorenje SIH 2200RBC |
|
Niedrogie żelazko domowe znanej marki Gorenje przeznaczone jest zarówno do prasowania na sucho, jak i przy użyciu pary, która wnika w głąb tkaniny, skutecznie wygładza zmarszczki, usuwa nieprzyjemne zapachy i drobnoustroje. Model ma moc 2200 W, podczas gotowania na parze para dostarczana jest z prędkością do 30 g/min, do najtrudniejszych zadań można również zastosować wyrzut pary.
Jego moc to 90 g/min, choć oczywiście nie jest to wysoka liczba wśród podobnych urządzeń. Buty Gorenje SIH 2200RBC są wyposażone w podeszwę Perfect Glide z powłoką ceramiczną, która zapewnia łatwy poślizg po tkaninie. Zbiornik na wodę jest dość pojemny - 280 ml, dzięki czemu nie trzeba często przerywać prasowania, aby dolać wody. Podczas prasowania na parze blokada kapania zapobiega wydostawaniu się wody i pozostawianiu mokrych śladów na ubraniach, dzięki czemu możesz bezpiecznie prasować delikatne tkaniny w niskich temperaturach. Dodatkowo wśród zalet urządzenia można wymienić system samoczyszczenia z wagi, długi 2,5 m przewód z obrotową podstawą, która nie krępuje ruchów podczas prasowania, a także funkcję automatycznego wyłączania po 8 minutach w pozycji pionowej lub po 30 sekundach na stopie lub na boku. Wystarczy odsunąć żelazko z jego miejsca – a czujnik zareaguje na ruch i włączy je.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Kup Gorenje SIH 2200RBC
Wszystkie ceny 6 →Gorenje Żelazko parowe SIH2200RBC 2200W HDGORZESIH2200R | 146 zł |
Gorenje SIH2200RBC czerwony AGDM-ZEL-GOR-019 | 200 zł |
Gorenje Żelazko parowe SIH2200RBC 2200W 122503 | 204 zł |
Gorenje Żelazko parowe SIH2200RBC 2200W 122503 | 146 zł |
Żelazko Gorenje SIH2200RBC | 139 zł |
Żelazko parowe Gorenje SIH2200RBC 2200 W, Pojemność zbiornika na wodę 280 | 154 zł |
Modyfikacje Gorenje SIH 2200RBC
Ceny na Gorenje SIH 2200RBC |
---|---|---|---|---|
Gorenje SIH 2200RBC | od 139 zł | 6 oferty | ||
Gorenje SIH 2200DGT | od 146 zł | 3 oferty | ||
Gorenje SIH 2200BBC | od 138 zł | 3 oferty | ||
Gorenje SIH 2200BLC | od 123 zł | 4 oferty | ||
Gorenje SIH 2200TQC | od 149 zł | 6 oferty |