Żelazko Gorenje SIH 2200DGT
Zdjęcia 5 |
Gorenje SIH 2200DGT |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gorenje SIH 2200DGT
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gorenje Żelazko parowe SIH2200DGT 2200W HDGORZESIH2200D | 146 zł |
Gorenje Żelazko parowe SIH2200DGT 2200W 127772 | 159 zł |
Gorenje Żelazko parowe SIH2200DGT 2200W 127772 | 138 zł |
Modyfikacje Gorenje SIH 2200DGT
Ceny na Gorenje SIH 2200DGT |
---|---|---|---|---|
Gorenje SIH 2200RBC | od 139 zł | 6 oferty | ||
Gorenje SIH 2200DGT | od 138 zł | 3 oferty | ||
Gorenje SIH 2200BBC | od 138 zł | 3 oferty | ||
Gorenje SIH 2200BLC | od 123 zł | 4 oferty | ||
Gorenje SIH 2200TQC | od 149 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →