Żelazko Russell Hobbs Light and Easy Brights 26483-56
Zdjęcia 8 |
Russell Hobbs Light and Easy Brights 26483-56 |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Russell Hobbs Light and Easy Brights 26483-56
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Russell Hobbs ?elazko parowe Light & Easy Brights - 26483-56 | 105 zł |
Żelazko Russell Hobbs parowe Stopa Ceramiczna | 98 zł |
Żelazko parowe Russell Hobbs 26483-56 25009046001 | 89 zł |
Russell Hobbs Żelazko parowe 26483-56 ze stopą ceramiczną | 79 zł |
Żelazko Russell Hobbs Żelazko Light & Easy 26483-56 | 89 zł |
Modyfikacje Russell Hobbs Light and Easy Brights 26483-56
Ceny na Russell Hobbs Light and Easy Brights 26483-56 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Light and Easy Brights 26481-56 | od 89 zł | 3 oferty | ||
Russell Hobbs Light and Easy Brights 26483-56 | od 79 zł | 6 oferty | ||
Russell Hobbs Light and Easy Brights 26480-56 | od 89 zł | 8 oferty | ||
Russell Hobbs Light and Easy Brights 26482-56 | od 89 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →