Żelazko Russell Hobbs Supreme Steam Cordless 23300-56
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Russell Hobbs Supreme Steam Cordless 23300-56 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Kup Russell Hobbs Supreme Steam Cordless 23300-56
Wszystkie ceny 8 →Russell Hobbs Żelazko Parowe 2400W Stopa ceramiczna Bezprzewodowe W 30s go | 210 zł |
Russell Hobbs Żelazko bezprzewodowe Supreme Steam 23300-56 HDRUSZE23300560 | 214 zł |
Russell Hobbs 23300-56 Supreme Steam AGDM-ZEL-RUS-004 | 237 zł |
Russell Hobbs Żelazko bezprzewodowe Supreme Steam 23300-56 39482 | 246 zł |
Russell Hobbs Żelazko bezprzewodowe Supreme Steam 23300-56 39482 | 214 zł |
Zapomnij o przewodach
Russell Hobbs Supreme Steam Cordless 23300-56 to innowacyjny produkt renomowanego brytyjskiego producenta sprzętu AGD. Urządzenie ma opływowy kształt i kompaktowe rozmiary, ma piękny design i liliowo-biały kolor z wdzięczną srebrną wkładką łukową. Moc urządzenia 2400 W pozwala w krótkim czasie ogrzać gładką ceramiczną stopę żelazka i przygotować żelazko do użytku. Należy zauważyć, że urządzenie nie obsługuje pracy przewodowej i może być używane wyłącznie w trybie autonomicznym w połączeniu z podkładką grzewczą.
Automatyczne wyłączanie
Kieszeń prowadząca i trójkątna końcówka stykowa określają dokładną orientację żelazka po zainstalowaniu w podstawie grzewczej. Podstawka ma wbudowany Smart Light Ring, który na czerwono wskazuje stan nagrzewania stopy żelazka, a na zielono wskazuje, że żelazko jest gotowe do użycia. Dodatkowym atutem stojaka jest miejsce na spodzie na zwinięcie przewodu zasilającego, co pozwala schludnie ukryć nadmiar jego długości. Model ten posiada zabezpieczenie przed nieuwagą konsumenta, który po pracy zapomina wyłączyć urządzenie, co często powoduje pożary. Podstawa grzewcza jest automatycznie odłączana od sieci, jeśli żelazko nie jest używane przez ponad 8 minut.
Wysokiej jakości żelazko klasy średniej
Pod względem funkcjonalności model Supreme Steam Cordless 23300-56 niewiele różni się od urządzeń tej klasy. Dostępne są dwa regulowane tryby pary, silne wyrzut pary i prasowanie w pionie dla swobodnie wiszących tkanin i ubrań. Zbiornik o pojemności 300 ml umieszczony w korpusie urządzenia służy do rozpylania wody i waporyzacji. Wbudowany blokada kapania i funkcja samoodkamieniania uzupełniają standardową gamę funkcji żelazka. Urządzenie należy do klasy średniej, a szacunek 65 USD jest w pełni zgodny z jego charakterystyką i jakością wykonania.