Żelazko Tefal Express Steam FV 2838 (FV2838E0)
Tefal Express Steam FV 2838 |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Express Steam FV 2838
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tefal FV2838 Express Steam Żelazko Parowe 2400 W 027 L Niebieski/Biały | 169 zł |
TEFAL Żelazko TEFAL FV2838 Express Steam Biało-granatowy | 190 zł |
Żelazko TEFAL EXPRESS STEAM FV2838 | 149 zł |
Tefal FV2838E0 Express Steam AGDM-ZEL-TEF-203 | 169 zł |
Żelazko TEFAL FV2838 Express Steam | 168 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →