Żelazko z generatorem pary Russell Hobbs Steam Power 24420-56 (24420-56)
Zdjęcia 7 |
Russell Hobbs Steam Power 24420-56 |
|
Czas nagrzewania 60 sekund. Filtr antywapienny.
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Russell Hobbs Steam Power 24420-56
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Russell Hobbs Żelazko z generatorem prądu parowego zdejmowany zbiornik na | 394 zł |
Russel Hobbs Stacja parowa Russell Hobbs 24420-56/RH | 365 zł |
Stacja pary RUSSELL HOBBS Steam Power 24420-56 | 360 zł |
Russell Hobbs generator pary wysokie ciśnienie pary zabezpieczenie przed p | 357 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości żelazka Russell Hobbs Steam Power 24420-56:
- Długość przewodu zasilającego - 190 cm
- Schowek na przewód
- Waga - 3,6 kg
PolecamyPorównaj w tabeli →