Żelazko Adler AD 5022
Zdjęcia 11 |
Adler AD 5022 |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 5022
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler AD 5022 żelazko ceramika białe/niebieskie AdlerAD 5022 | 61 zł |
Adler ?elazko parowe AD 5022 | 94 zł |
Adler AD 5022 bordowy AGDM-ZEL-ADL-015 | 64 zł |
Żelazko ADLER AD 5022 | 65 zł |
Żelazko ADLER AD 5022 | 65 zł |
pokaż 6 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości żelazka Adler AD 5022:
- Funkcja samooczyszczania
PolecamyPorównaj w tabeli →