Suszarka na pranie Casa Si towelFlex 3 (CS92194)
Casa Si towelFlex 3 0.6 m0.8 m |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casa Si 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casa Si.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casa Si towelFlex 3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CASA SI Suszarka na pranie bieliznę Harmonijkowa ścienna Towelflex 3 60cm | 62 zł |
Suszarka na pranie CASA SI TowelFlex 3 | 60 zł |
Suszarka na pranie CASA SI TowelFlex 3 | 60 zł |
Modyfikacje Casa Si towelFlex 3
Ceny na Casa Si towelFlex 3 |
---|---|---|---|---|
Casa Si towelFlex 3 | od 60 zł | 4 oferty | ||
Casa Si towelFlex 4 | od 68 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →