Żelazko Braun TexStyle 1 SI 1040 (0127407002)
Zdjęcia 7 |
Braun TexStyle 1 SI 1040 granatowy zielony |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Braun TexStyle 1 SI 1040
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Braun TexStyle 1 żelazko parowe SI 1040GR żelazko z stopą żelazka SuperCer | 139 zł |
Żelazko parowe Braun TexStyle 1 SI 1040 | 139 zł |
Żelazko parowe Braun Si1040 Ceramiczne 2000W 220Ml | 139 zł |
Żelazko parowe Braun Si1040 Ceramiczne 2000W 220Ml | 133 zł |
Modyfikacje Braun TexStyle 1 SI 1040
Ceny na Braun TexStyle 1 SI 1040 |
---|---|---|---|---|
Braun TexStyle 1 SI 1050 | od 127 zł | 6 oferty | ||
Braun TexStyle 1 SI 1040 | od 133 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →