Праска Braun TexStyle 1 SI 1050 (0127407003)
Фото 5 |
Braun TexStyle 1 SI 1050 зелений синій |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Braun TexStyle 1 SI 1050
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Braun TexStyle 1 żelazko parowe SI 1050BL żelazko z podeszwą SuperCeramic | 138 zł |
BRAUN TexStyle 1 SI 1050 BL | 150 zł |
Żelazko Braun SI 1050 BL | 125 zł |
BRAUN, Żelazko tradycyjne TexStyle 1 SI 1050 BL | 135 zł |
Żelazko parowe Braun SI1050BL 2000W | 129 zł |
Braun Texstyle 1 2000w Steam Iron Przezroczysty SI1050BL | 138 zł |
Модификації Braun TexStyle 1 SI 1050
Ціни на Braun TexStyle 1 SI 1050 |
---|---|---|---|---|
Braun TexStyle 1 SI 1040 | від 133 zł | 4 пропозиції | ||
Braun TexStyle 1 SI 1050 | від 125 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →