Праска з парогенератором Braun CareStyle 7 Pro IS 7266 (0128805003)
Фото 6 |
Braun CareStyle 7 Pro IS 7266 |
|
Оснащений 4 робочими програмами: iCare, Eco, Turbo, ProSteam.
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Braun CareStyle 7 Pro IS 7266
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Żelazko caldaia Braun IS 7266 VI | 992 zł |
Generator pary BRAUN CareStyle 7 IS7266 VI | 989 zł |
Generator pary BRAUN CareStyle 7 IS7266 VI | 989 zł |
Модификації Braun CareStyle 7 Pro IS 7266
Ціни на Braun CareStyle 7 Pro IS 7266 |
---|---|---|---|---|
Braun CareStyle 7 Pro IS 7282 | від 1 499 zł | 5 пропозицій | ||
Braun CareStyle 7 Pro IS 7262 | від 969 zł | 4 пропозиції | ||
Braun CareStyle 7 Pro IS 7266 | від 989 zł | 4 пропозиції | ||
Braun CareStyle 7 Pro IS 7286 | від 1 283 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →