Żelazko z generatorem pary Braun CareStyle 7 Pro IS 7266 (0128805003)
Zdjęcia 6 |
Braun CareStyle 7 Pro IS 7266 |
|
Wyposażony w 4 programy pracy: iCare, Eco, Turbo, ProSteam.
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Braun CareStyle 7 Pro IS 7266
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Żelazko caldaia Braun IS 7266 VI | 1 149 zł |
Generator pary BRAUN CareStyle 7 IS7266 VI | 992 zł |
Generator pary BRAUN CareStyle 7 IS7266 VI | 992 zł |
Modyfikacje Braun CareStyle 7 Pro IS 7266
Ceny na Braun CareStyle 7 Pro IS 7266 |
---|---|---|---|---|
Braun CareStyle 7 Pro IS 7286 | od 1 283 zł | 7 oferty | ||
Braun CareStyle 7 Pro IS 7266 | od 992 zł | 4 oferty | ||
Braun CareStyle 7 Pro IS 7282 | od 1 499 zł | 5 oferty | ||
Braun CareStyle 7 Pro IS 7262 | od 969 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →