Żelazko z generatorem pary Braun CareStyle 7 Pro IS 7262 (IS7262GY)
Zdjęcia 7 |
Braun CareStyle 7 Pro IS 7262 |
|
Wyposażony w 4 programy pracy: iCare, Eco, Turbo, ProSteam.
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Braun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Braun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Braun CareStyle 7 Pro IS 7262
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Braun CareStyle 7 IS7262GY Profesjonalne centrum prasowania z generatorem | 969 zł |
BRAUN Generator pary BRAUN IS7262GY CareStyle 7 Biało-szary | 969 zł |
Braun IS7262GY FreeGlide 3D | 969 zł |
Braun IS7262GY FreeGlide 3D | 969 zł |
Modyfikacje Braun CareStyle 7 Pro IS 7262
Ceny na Braun CareStyle 7 Pro IS 7262 |
---|---|---|---|---|
Braun CareStyle 7 Pro IS 7286 | od 1 283 zł | 7 oferty | ||
Braun CareStyle 7 Pro IS 7266 | od 991 zł | 4 oferty | ||
Braun CareStyle 7 Pro IS 7282 | od 1 499 zł | 5 oferty | ||
Braun CareStyle 7 Pro IS 7262 | od 969 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →