Żelazko z generatorem pary Philips PerfectCare Elite Plus GC 9660 (GC9660/30)
Zdjęcia 13 |
Philips PerfectCare Elite Plus GC 9660 |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips PerfectCare Elite Plus GC 9660
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Perfectcare Elite Plus Żelazko z Generatorem Pary Biały/Fioletowy | 1 513 zł |
Philips ?elazko parowe PerfectCare Elite Plus GC9660/30 | 1 213 zł |
Philips PerfectCare Elite Plus PerfectCare Elite Plus żelazko z generatore | 1 919 zł |
PHILIPS PerfectCare Elite Plus GC9660/30 | 1 399 zł |
Philips Żelazko z generatorem pary Philips GC9660/30 (2700W; kolor fioleto | 1 279 zł |
pokaż 6 ofert
Technologia OptimalTEMP - automatycznie dobiera optymalną temperaturę prasowania.
PolecamyPorównaj w tabeli →